Przyjaciele "Misia"

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim Rodzicom, którzy pomagają nam w naszej codziennej pracy.

Podziękowania dla Pani stomatolog Beaty Ocytko za przeprowadzenie spotkania z dziećmi w ramach zajęć "Dbamy o swoje ząbki"

Podziękowania dla Pani Marty Tomaki za przedstawienie bajek pt. "Bajka o tygrysku",  "Bajka o bałwanku", oraz przeprowadzenie warsztatów świątecznych.

Dziękujemy Panu Łukaszowi Piątkowi za pomoc w organizacji Balu karnawałowego.

Bardzo dziękujemy Państwu Lampart-Szybko za meble i pomoc w urządzaniu sali.

Dziękujemy Pani Małgorzacie i Panu Tomaszowi Dudek za zorganizowanie pokazu karate dla naszych przedszkolaków. Zaprezentowały się dzieci z Akademii Karate Tradycyjnego w Rzeszowie.

Dziękujemy Panu Piotrowi Sinica za pokaz samolotów zdalnie sterowanych.

Dziękujemy Rodzicom Amelki Lampart za piękne zabawki.

Dziękujemy Pani Ewelinie Wójcickiej za przeprowadzenie zajęć na temat zdrowego trybu życia i higieny jamy ustnej.

Dziękujemy Panu Waldemarowi Wywrowckiemu za przeprowadzenie wspaniałego balu karnawałowego dla dzieci z naszego przedszkola. 

Dziękujemy Panu Tomaszowi Byś za dobre kontakty z Mikołajem.

Dziękujemy Pani Annie Szczepaniak za poprowadzenie ciekawych zajęć dotyczących zwyczajów związanych ze Świętami Bożego Narodzenia.

Dziękujemy Pani Wiktorii Betleja za przekazanie naszym przedszkolakom wspaniałych zabawek. 

Dziękujemy Państwu Gieroń za pomoc w zorganizowaniu pikniku z okazji urodzin "Misia" w Zabajce.

Wyjątkowe słowa podziękowania kierujemy do Wszystkich Rodziców, którzy zaangażowali się w przygotowanie przedstawienia z okazji Dnia Dziecka i wystąpili przed naszymi przedszkolakami na scenie. Za odwagę, poczucie humoru i doskonałe pomysły - DZIĘKUJEMY.

Dziękujemy Pani Kalliopi Hatzistrati za pomoc w organizacji "tygodnia europejskiego" i poprowadzenie zajęć na temat życia i kultury Niemców oraz Greków. Dziękujemy również za poprowadzenie zajęć dotyczących zwyczajów związanych z obchodami dnia Św. Marcina w Niemczech oraz warsztatów tanecznych, podczas których nasze najstarsze przedszkolaki uczą się tańców greckich. Dziękujemy ponadto za pomoc w organizacji i prowadzeniu zajęć z podstaw języka niemieckiego. Jesteśmy pełni podziwu dla zaangażowania i umiejętności zainteresowania naszych podopiecznych kulturą innych narodów.

Dziękujemy Pani Mirjanie Ilic za przygotowanie ciekawej prezentacji dotyczącej Serbii oraz upieczenie przepysznych ciasteczek i poprowadzenie świetnych zajęć w ramach "tygodnia europejskiego".

Dziękujemy Panu Grzegorzowi Tomasikowi za wykonanie plakatów, które są ozdobą drzwi we wszystkich salach oraz za przekazanie materiałów do wykonania kalendarza europejskiego.

Dziękujemy Pani Lucynie Młynarskiej i Panu Marcinowi Krupie za przekazanie dyni, z których zrobiliśmy piękne lampiony.

Dziękujemy Pani Oldze Wolińskiej za poprowadzenie spotkania na temat: Profilaktyka wad postawy i zachowania prozdrowotne u dzieci w wieku przedszkolnym.

Dziękujemy Pani Małgorzacie Serwińskiej za poprowadzenie ciekawych zajęć dotyczących higieny jamy ustnej.

Cieszymy się, że Rodzice aktywnie angażują się w życie przedszkola! Z radością przyjmiemy propozycje kolejnych inicjatyw współpracy przy tworzeniu jak najlepszych warunków dla rozwoju naszych podopiecznych.