Opłaty

Miesięczna opłata za przedszkole obejmuje: 

wszystkie zajęcia programowe w niewielkiej grupie pod opieką wysoko wykwalifikowanej kadry pedagogicznej oraz specjalistów na stałe zatrudnionych w przedszkolu. Kadra przedszkola podlega licznym szkoleniom zewnętrznym i wewnętrznym, jest zatrudniana na umowach o pracę, nauczyciele stale dokształcają się i doskonalą. W czesnym uwzględniono także wszystkie zajęcia dodatkowe (różne w zależności od grupy, około 4-5 rodzajów w tygodniu, m.in. zajęcia taneczne, muzyczne, język hiszpański, język angielski (codziennie), zajęcia logopedyczne grupowe i indywidualne (poprzedzone diagnozą), zajęcia prowadzone metodą Integracji Sensorycznej, profilaktyka wad postawy/gimnastyka korekcyjna, szachy, zajęcia teatralne, zajęcia sportowe i inne.

Z czesnego finansowane są wycieczki programowe w mieście z odwiedzaniem muzeów, koncertów i innych miejsc. Nie pobieramy dodatkowych opłat  za teatrzyki odwiedzające nasze przedszkole (współpracujemy stale z trzema teatrami dla dzieci) i liczne używane w przedszkolu do zajęć pomoce, materiały, koszty prowadzonych przez grupy projektów badawczych i zapraszanych gości, innych wydarzeń poza terenem budynku (piknik, bal karnawałowy, przedstawienia i koncerty) a także podstawową opiekę psychologiczną i logopedyczną - w ramach czesnego można korzystać z porad psychologa - prowadzona jest regularna diagnoza psychologiczna (gotowość szkolna, ryzyko dysleksji i inne wg potrzeb).

Czesne: od 1 września 2018 roku 600 zł, zniżka dla rodzeństwa 100 zł; 

Wyżywienie: 14,50 zł za dzień obecności dziecka w przedszkolu; 

Stawka żywieniowa obejmuje cztery przygotowywane na miejscu posiłki:

- śniadanie,
- obiad (pierwsze i drugie danie),
- I podwieczorek,
- II podwieczorek,

Przy układaniu jadłospisów korzystamy z  opracowania „Jadłospisy dla przedszkoli” dr inż. Magdaleny Górnickiej,                         dr inż. Joanny Frąckiewicz i dr inż. Jadwigi Hamułki (SGGW). Posiłki gotują doświadczone kucharki. Bazujemy na kaszach pełnoziarnistych i warzywach sezonowych, do tego dodajemy spore porcje owoców, mięso, ryby, sery, jajka z dodatkiem zdrowych olejów i masła. Dzieci jedzą cztery posiłki dziennie, przygotowane z najwyższej jakości świeżych składników. Większość dań jest podawana na ciepło, zwłaszcza w sezonie jesienno-zimowym. Posiłki są różnorodne, podajemy kaszę, soczewicę i fasolę, risotto, naleśniki, pierogi oraz warzywa na ciepło i surówki. Zupy z jarzyn, często z dodatkiem kasz. Na podwieczorek dzieci dostają przyrządzone na miejscu, domowe kisiele i budynie, ciasta i ciasteczka lub zdrowe kanapki. Nie podajemy żywności ze sztucznymi dodatkami. Po 10 latach pracy mamy sprawdzonych dostawców - nabiał tylko z Jasienicy, pieczywo z dobrej prywatnej piekarni Nawłoka, wędliny i mięso z FRACA, świeże owoce i warzywa z giełdy PTHW. Nasze przedszkole jest przygotowane na przyjęcie dzieci wegańskich i wegetariańskich – zmodyfikowany jadłospis układamy w porozumieniu z dietetykiem. Uwzględniamy przede wszystkim indywidualne diety przedszkolaków (alergie i inne).